ZÁVĚREČNÉ FOCENÍ

V ÚTERÝ 23. 4. 2024 V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH PROBĚHNE ZÁVĚREČNÉ FOCENÍ TŘÍD A PŘEDŠKOLÁKŮ NA TABLO

Ve školce se vyskytla “Pátá nemoc”

Výsledky vyšetření zraku

Rodičům byl zaslán email s přístupovým kódem, který jim umožní stažení výsledků vyšetření v elektronické podobě. V emailu obdrží také návod, jak přesně postupovat. Informace budou zaslány na emailovou adresu, kterou rodiče uvedli ve „formuláři pro vyjádření souhlasu s vyšetřením“.

Po provedené registraci na webovém portálu vysledky.primavizus.cz rodiče od nás obdrží informace o uskutečněném vyšetření a rovněž potvrzení o platbě.

Pokud by rodiče do 10 dní od data provedeného vyšetření od nás informace emailem neobdrželi (z důvodu chybějícího nebo nečitelného emailu), mohou nás kontaktovat na email: vysledky@primavizus.cz.

Pro vyšetřené děti budou k dispozici ke stažení didaktické hry na procvičení jemné motoriky a rozvoj zrakového vnímání, např. omalovánky, pexeso, karetní hra.

JARNÍ BESÍDKY PRO RODIČE K SVÁTKU MATEK

PONDĚLÍ 13. 5. – třída Sluníčko od 15hod.

ÚTERÝ 14. 5. – třída Kočička od 15hod.
                třída Krteček od 15.15hod.

STŘEDA 15. 5.– třída Beruška od 15hod.

ČTVRTEK 16. 5.– třída Medvídek od 15hod.

ZÁPIS DO MŠ NÁCHODSKÁ V ČERVENÉM KOSTELCI

Zápis do mateřské školy Náchodská v Červeném Kostelci se bude konat ve dnech 6. a 7. 5. 2024 od 10.00 do 16.00 hod. v budově školy. Rodiče přinesou k zápisu vyplněnou žádost o přijetí, rodný list dítěte a doklad totožnosti k ověření trvalého pobytu dítěte.

Žádost o přijetí a kritéria přijímání pro školní rok 2024/25 jsou dostupné v oddíle „dokumenty“.

Den otevřených dveří

Dne 25. dubna 2024 se koná Den otevřených dveří od 9.30 do 11.30 hod. a od 14.00 do 16.00 hod. Zveme Vás k návštěvě mateřské školy, k prohlídce prostor a zároveň se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá ohledně přijímacího řízení a provozu školy. Těšíme se na Vaši návštěvu.