Velikonoce ve školce

V pátek 31.3. 2023 proběhne na třídách DÍVČÍ KOLEDA. Dívky si přinesou líto nebo pomlázku. Chlapci přinesou odměnu za vykoledování. Ve středu 5.4.2023 proběhne na třídách CHLAPECKÁ KOLEDA. Chlapci si přinesou pomlázky a děvčata pro ně odměnu.

Den otevřených dveří v MŠ Červený Kostelec, Náchodská 270

Dne 26. dubna se koná Den otevřených dveří od 9.00 do 11.30 hod. a od 14.00 do 16.00 hod. Zveme Vás k návštěvě mateřské školy, k prohlídce prostor a zároveň se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá ohledně přijímacího řízení a provozu školy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Otevírání zahrady a úklid zahrady

Ve čtvrtek 23. března 2023 v dopoledních hodinách s dětmi slavnostně s vílou Jarničkou otevřeme zahradu. Odpoledne v 15. hod. proběhne úklid zahrady. Jste zváni nám pomoc, uklidit a připravit dětem zahradu na sezónu. Uvítáme, když si přinesete náčiní (hrábě, koště..). Na závěr si s dětmi opečeme špekáčky. (špekáčky si prosím přineste).

Děkujeme a těšíme se.

ZÁPIS DO MŠ

Zápis k předškolnímu vzdělávání do MŠ Červený Kostelec, Náchodská 270 proběhne ve dnech 3. – 4. května 2023 od 10.00 do 16.00 hod. v budově školy. Rodiče přinesou k zápisu vyplněnou žádost o přijetí, rodný list dítěte a svůj doklad totožnosti k ověření trvalého pobytu dítěte.

Žádost o přijetí a kritéria přijímání pro školní rok 2023/24 jsou dostupné na webových stránkách www.msnachodska.cz, v oddíle „dokumenty“. Zde je možné shlédnout i dokument – Školní obvody (spádovost).

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro cizince, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině proběhne také v termínu 3. – 4. května 2023.

 

Jarní prázdniny

V termínu od 13.-17.února je lyžařský výcvik, hned potom začínají v termínu od 20. – 24. února jarní prázdniny. Prosíme nahlaste docházku dětí na jarní prázdniny ve třídách paní učitelkám.

Děkujeme

Informace k plaveckému výcviku II.skupiny

Od 31.ledna 2023, vždy v úterý budou děti ze třídy Sluníčko jezdit na plavecký kurz. Do batůžku prosíme zabalit plavky (chlapci ne šortky, dívky jednodílné nebo jen spodní díl plavek), ručník a to vše do igelitového sáčku. Dívky vlasy do pevného culíku. Budeme jezdit po svačině a návrat kolem 12.45hod.