Ohrádky v lesíku pro hry dětí

Na školní zahradě v lesíku máme nově vybudované ohrádky pro hry dětí. Plánujeme do ohrádek doplnit různý dřevěný materiál. Vhodné by byly dřevěné špalíčky různých tvarů, jakékoliv zbytky nebo odřezky nebo ,,kuláčata” ze stromu.

Pokud byste měli možnost podobný materiál sehnat, budeme moc rádi, když nám s vybavením ohrádek pomůžete.

Program pro předškoláky

V úterý 21.9.2021 dopoledne se skupinka dětí z předškolních tříd zapojí do programu, ve kterém se učitelky z naší MŠ seznámí s metodou psychodidaktické práce v praxi.

Metodu nám představí Dr. Javier Cachón Zagalaz z Univerzity Jaén ve Španělsku.

Ve dnech 23. a 24. září se koná konference pro pedagogické pracovníky v Broumově, pan Zagalaz bude jedním z přednášejících na této konferenci.

Jsme potěšeny, že si pro osobní návštěvu vybral právě naši školku.

Program je připraven ve spolupráci s MAS Stolové hory.

Cvičení ,,Děti na startu”

Ve středu 15.9.2021 začíná cvičení předškoláků v programu ,,Děti na startu”. Děti ze tříd Sluníčko, Krteček a předškoláci ze třídy Medvídek budou chodit každou středu do sportovní haly TJ Červený Kostelec. Cvičení probíhá pod vedením lektora a třídních učitelek.

Vždy ve středu dejte dětem batůžek, ve kterém budou mít vlastní lahvičku s pitím, sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do haly (tzn. pevnou obuv se světlou podrážkou, která nedělá rýhy na podlaze). Za příznivého počasí cvičení probíhá venku.

Třída Sluníčko cvičí od 9.30 do 10.30

Třída Krteček cvičí od 10.30 do 11.30

Předškoláci ze třídy Medvídek budou rozděleni do dvou skupin, jedna se třídou Sluníčko a druhá se třídou Krteček.

Dotace SFŽP na realizaci projektu Oživlá zahrada

Naše MŠ získala z dotačního programu SFŽP dotaci na realizaci projektu ,,Oživlá zahrada”.

Celé znění je dostupné v oddíle Dokumenty.

Konzultační schůzky

Nabízíme rodičům možnost individuálních konzultačních schůzek s třídními učitelkami nebo s p. ředitelkou MŠ.

Ke konzultaci je potřeba si osobně nebo telefonicky domluvit termín schůzky.

Poděkování firmě Saar Gummi za sponzorský dar

Děkujeme firmě Saar Gummi za sponzorský dar na nákup vánočních dárků pro děti v naší školce.

Děti měly velikou radost ze spousty krásných dárků.