Plavecký kurz – tř. Krteček

Plavecký výcvik

V termínu od 18.11.2019 do 27.1.2020 budou jezdit na plavecký výcvik pouze předškolní děti ze tř. Krteček.

Cena kurzu pro dítě je 450,-Kč (za 9 lekcí). Cenu dopravy upřesníme.

V případě zájmu kontaktujte své paní učitelky.

Do batůžku: plavky, podepsaný ručník, sáček na mokré prádlo, holčičky pevnou gumičku do vlasů

Podzimáčci

Podzimáčci ve školce

V následujícím období bude ve školce probíhat tradiční akce ,,Podzimáčci ve školce”.

S dětmi budeme  ve třídách vytvářet výrobky z podzimních přírodnin a Vás zveme k účasti také.

Vyrobte doma společně s dětmi podzimáčka a přineste nám ho do školky.

Všechny výrobky budou vystaveny na terase před budovou přístavby.

Těšíme se na Vaši účast.

Příspěvek SRPŠ

Vybíráme 100,-Kč  na SRPŠ   I. pololetí.

Plaťte prosím ve svých třídách.

Dotace SFŽP na realizaci projektu Oživlá zahrada

Naše MŠ získala z dotačního programu SFŽP dotaci na realizaci projektu ,,Oživlá zahrada”.

Celé znění je dostupné v oddíle Dokumenty.

Nadstandartní aktivity v naší MŠ

Kroužek ,, Seznamování dětí s angličtinou” – každé pondělí od 15.00 a 16.00 hod., vedoucí kroužku je p.učitelka Renata Vlčková , začíná 30.9.2019

Kroužek ,, Pískání pro radost – flétničky” – každé úterý po obědě, vedoucí kroužku je p. učitelka Jitka Lelková, začíná 1.10.2019

Sboreček Kamarádi – každý čtvrtek v 9.15 – 9.45 hod., vedoucí jsou p. učitelky Helena Binterová a Šárka Hanušová, začíná 3.10.2019

Cvičení DĚTI NA STARTU

Ve středu 11.9.2019 začíná cvičení předškoláků v programu ,,Děti na startu”.

Děti ze tříd Sluníčko, Krteček a předškoláci ze třídy Medvídek budou chodit každou středu do sportovní haly TJ Červený Kostelec.

Cvičení probíhá pod vedením lektorky Mgr. Sylvy Mudrochové a třídních učitelek.

Vždy ve středu dejte dětem batůžek, ve kterém budou mít vlastní lahvičku s pitím, sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do haly (tzn. pevnou obuv s podrážkou – no marker , která nedělá rýhy na podlaze).

Za příznivého počasí cvičení probíhá venku.

Třída Sluníčko cvičí od 9.30 do 10.30 hod.

Třída Krteček cvičí od 10.30 do 11.30 hod.

Předškoláci ze třídy Medvídek budou rozděleny do dvou skupin, jedna se třídou Sluníčko a druhá se třídou Krteček.